Narvi saunová kamna elektrická Ultra 10,5kW
Kód: AD12283Detailní popis produktu
Kamna Narvi Ultra 10,5kW jsou vhodná pro velké sauny a jsou vyrobena tak, aby byla spolehlivá a funkčníí. Jsou vhodná pro velké sauny s dlouhou životností. Funkce saunových kamen jsou řízeny samostatným ovládacím panelem. K dispozici je také samostatná jednotka termostatu, která zajišťuje, že požadovaná teplota je udržována v sauně. Průměr saunové spirály u saunových kamen je mimořádně velký (8,5 mm). To prodlužuje životnost topného tělesa a výrazně snižuje riziko přehřátí. Množství kamenů 50kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 490mm |
| Objem sauny: | 9-15m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 450mm |
| Váha včetně obalu: | 71kg |
| Výkon: | 10,5kW |
| Výška obalu: | 680mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.