Narvi Saana E saunová kamna elektrická 9kW
Kód: AD12281Detailní popis produktu
V saunových kamnech Narvi Kota Saana E 9kW jsou vynikající parní vlastnosti kombinovány se stylovým designem. Díky velkému množství saunových kamenů a krásnému designu mají saunová kamna úžasné tepelné akumulační vlastnosti, poskytující zákazníkům dlouhodobou a měkkou páru. Mřížka obklopující Kota Saana zdobí saunová kamna okouzlujícím způsobem. Saunová kamna jsou k dispozici s designem nerezové oceli. Průměr saunové spirály u saunových kamen je mimořádně velký (8,5 mm). To prodlužuje životnost topného tělesa a výrazně snižuje riziko přehřátí. Množství kamenů 80kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Barva: | black |
| Objem sauny: | 10-14m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 320mm |
| Váha včetně obalu: | 10kg |
| Výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 920mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.