Narvi naběračka do sauny, borovice
Kód: AD163425Detailní popis produktu
Borovicová naběračka do sauny finské kvalitní značky Narvi o obsahu 150ml.
K naběračce řady Narvi borovice doporučujeme dokoupit i další doplňky luxusní řady Narvi borovice, které najdete v záložce příslušenství.
Naběračku nenechávejte ve vodě, naberte pouze vodu, polejte kamna a naběračku odložte stranou. Pokud by naběračka stála ve vodě příliš dlouho, mohla by popraskat. Po ukončení saunování naběračku vysušte suchým hadrem a odneste z prostoru sauny do jiné místnosti, kde ji nechte pro pokojové teplotě doschnout. Vědro i naběračku je možné čistit mýdlovou vodou a měkkou houbou nebo kartáčem. Při nedodržení návodu může dojít k popraskání a nabobtnání celého materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Barva: | Světlá |
| Druh: | Naběračka |
| Funkce: | Na polévání vodou |
| Hloubka obalu: | 4 cm |
| Materiál: | Borovice |
| Rozdělení do skupin: | Naběračky do sauny |
| Šířka obalu: | 11 cm |
| Šířka produktu: | 110 mm |
| Typ: | Dekorace |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 36 cm |
| Výška produktu: | 360 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.