Narvi Black teploměr s vlhkoměrem do sauny combi
Kód: AD163483Detailní popis produktu
Luxusní teploměr s vlhkoměrem do sauny řady Narvi Black je vyroben z kvalitního černého hliníku a bambusu. Tento přístroj je navržen pro použití v saunách a umožňuje přesné měření teploty a vlhkosti vzduchu v prostoru Vaší sauny. Displeje jsou umístěny na černém hliníkovém pozadí, které dodává Vašemu doplňku do sauny moderní vzhled. Bílé ručičky a indexy jsou dobře viditelné a díky tomu lze hodnoty přečíst i v intimním prostředí Vaší sauny. Díky svému modernímu designu a použitým kvalitním materiálům je tento teploměr s vlhkoměrem vhodný pro všechny typy saun a představuje skvělý doplněk do Vaší sauny.
Přístroj má ze zadní strany drážky pro kalibraci teploměru i vlhkoměru, vezměte si jiný přesný přístroj a nastavte aktuální hodnoty na teploměru do sauny.
V sauně se přístroj musí umístit na jinou stěnu než jsou zavěšena saunová kamna.
K teploměru s vlhkoměrem Narvi Black doporučujeme dokoupit i další doplňky luxusní řady Narvi Black, které najdete v záložce příslušenství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry a vlhkoměry do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Světlá |
| Hloubka obalu: | 3 cm |
| Materiál: | Borovoce |
| Šířka obalu: | 24 cm |
| Šířka produktu: | 230 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 0,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 13 cm |
| Výška produktu: | 120 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.