Narvi Black teploměr do sauny, černý
Kód: AD163430Detailní popis produktu
Luxusní teploměr do sauny řady Narvi Black je vyroben z kvalitního černého hliníku a bambusu. Tento teploměr je navržen pro použití v saunách a umožňuje přesné měření teploty prostoru. Displej je umístěn na černém hliníkovém pozadí, které dodává teploměru moderní vzhled. Bílá ručička a indexy jsou dobře viditelné a díky tomu lze teplotu přečíst i v intimním prostředí Vaší sauny v rozsahu od 0°C do 120°C. Díky svému modernímu designu a použitým kvalitním materiálům je tento teploměr vhodný pro všechny typy saun a představuje skvělý doplněk do Vaší sauny.
Přístroj má ze zadní strany drážky pro kalibraci teploměru, vezměte si jiný přesný přístroj a nastavte aktuální hodnoty na teploměru do sauny.
V sauně se teploměr musí umístit na jinou stěnu než jsou zavěšena saunová kamna.
K teploměru Narvi Black doporučujeme dokoupit i další doplňky luxusní řady Narvi Black, které najdete v záložce příslušenství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teploměry a vlhkoměry do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Hloubka obalu: | 3 cm |
| Materiál: | Hliník, bambus |
| Šířka obalu: | 12 cm |
| Šířka produktu: | 115 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 0,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 12 cm |
| Výška produktu: | 115 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.