Narvi saunová kamna na dřevo AK 57 ST tunnel
Kód: AD12372Detailní popis produktu
Saunová kamna jsou dodávány s extrémně odolnými kameny ohřívače saun, které zkracují dobu vytápění. Kruhový tvar keramických kamenů zlepšuje tah. Teplo vytrvalost kamene je prvotřídní a tím se prodlouží věk užívání kamene. Kryt vyhřívače sauny byl izolován a izolace byla chráněna nerezovým plechem. Ohniště je vyrobeno z ohnivzdorné hmoty a odlitků. Kamenný prostor byl obložen požárními cihlami. Otevření poklopu, ohniště a vnitřní víko saunových ohřívačů jsou vyrobeny z litiny. Ohřívač sauny bude dodáván v částech, které jsou připraveny k instalaci. Tunelový model Aito AK vyhřívaný z vnější strany sauny je ideální volbou, kteří chtějí udržet klid v sauně. Množství kamenů 90kg. Kameny nejsou v ceně topidla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 630 kg |
| Hloubka obalu: | 680mm |
| Objem sauny: | 14-26m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Váha včetně obalu: | 430kg |
| Výška obalu: | 1400mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.