Narvi saunová kamna na dřevo Aito AK-47
Kód: AD12369Detailní popis produktu
Saunová kamna jsou dodávána s extrémně odolnými kameny, které ohřívají saunu a tím zkracují dobu vytápění. Kruhový tvar keramických kamenů zlepšuje tah. Vytrvalost kamene je prvotřídní a tím se prodlouží věk užívání kamene. Kryt saunového topidla je izolován a izolace je chráněna nerezovým plechem. Saunové topidlo je vyrobeno z ohnivzdorné hmoty a odlitků. Kamenný prostor byl obložen požárními cihlami. Otevření poklopu, ohniště a vnitřní víko saunového topidla jsou vyrobeny z litiny. Saunová kamna jsou dodávána v částech, které jsou připraveny k instalaci. Množství kamenů 60kg. Kameny nejsou v ceně topidla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 250 kg |
| Hloubka obalu: | 470mm |
| Objem sauny: | 8-12m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Váha včetně obalu: | 190kg |
| Výška obalu: | 1010mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.