Narvi saunová kamna na dřevo Aito 24
Kód: AD12368Detailní popis produktu
Požární rošt je stejně velký jako spodní část saunového topidla a sekundární vzduch je veden pod popelníkem, aby bylo spalování efektivnější. Střecha hasičského boxu je 10 mm tlustá a odolná. Dveře ze skelné litiny nastavují tón a pomáhají udržovat oheň rovnoměrně. Je snadné instalovat saunová kamna s nastavitelnými nohami. K dispozici jsou také modely s nádržemi na vodu, kde je nádrž na vodu umístěna vpředu. Zásobník na vodu má velký a snadno použitelný otvor pro plnění vody a rukojeť nádrže na vodu lze instalovat na obou stranách nádrže. Množství saunových kamenů 80kg. Kameny nejsou v ceně topidla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 148 kg |
| Hloubka obalu: | 500mm |
| Objem sauny: | 12-24m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 550mm |
| Váha včetně obalu: | 68kg |
| Výška obalu: | 760mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.