Narvi saunová kamna na dřevo Aito 20 ST Boiler left
Kód: AD12366Detailní popis produktu
Požární rošt je tak velký jako dno saunového topidla a sekundární vzduch je veden pod popelníkem, aby bylo možné zvýšit účinnost hoření. Střecha hasičského boxu je 10 mm tlustá a odolná. Dveře ze skelné litiny nastavují tón a pomáhají udržovat oheň rovnoměrně. Je snadné instalovat saunová kamna s nastavitelnými nohami. Nádrž na vodu je umístěna vpředu. Zásobník na vodu má velký a snadno použitelný otvor pro plnění vody a rukojeť nádrže na vodu lze instalovat na obou stranách nádrže. Kamna s vodovodní přípojky (levá strana). Množtsví kamenů 60kg. Kameny nejsou v ceně topidla
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 109 kg |
| Hloubka obalu: | 680mm |
| Objem sauny: | 10–20m³ |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 480mm |
| Váha včetně obalu: | 60kg |
| Výška obalu: | 760mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.