Narvi, ochranný štít na kamna Kota Kuru, černý
Kód: AD163602Detailní popis produktu
Šířka 52,5 cm / 56,5 cm (Kuru 14 / Kuru 20), hloubka 55,5 cm a výška 70 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 12 kg |
| Barva: | Černá |
| Hloubka obalu: | 57 cm |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Šířka obalu: | 56 cm |
| Šířka produktu: | 525 mm / 565 mm |
| Účel: | Ochranná pomůcka |
| Váha včetně obalu: | 12 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 70 cm |
| Výška produktu: | 700 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.