Metla do sauny, sušený eukalyptus
Kód: AD4908Detailní popis produktu
Pobyt v sauně Vám zaručeně zpříjemní eukalyptová metlička do sauny. Při jejím správném používání se Vám lépe prokrví pokožka, a proto je součástí typických saunových rituálů. Eukalyptové listí krásně provoní celou saunu. Eukalyptová metličky se nejčastěji používají na Kavkaze. Listí eukalyptu obsahuje od 1 do 3 procent silic, s čímž jsou spojeny jeho léčivé účinky. Zvlášť dobrá je při rýmě a bolesti v krku. V parní místnosti se přikládá k obličeji a dýchá se 4-5 minut nosem, což Vám zaručí prvotřídní inhalaci.
Návod k použití: Odstraňte obal z metličky, ale ponechte větvičky v síťce. Ponořte metličku na 20-25 min. do vlažné vody. Opatrně odstraňte síťku a nechte větvičky ještě 5–10 minut v teplé, nikoliv horké vodě. Pokud jsou větvičky velmi suché, můžete je ponechat namočené déle, protože šlehání suchou metličkou může být nepříjemné, a dokonce i bolestivé. Metličku začněte používat až budete mít pokožku dokonale prohřátou. Po koupeli metličku lehce osušte a pověste na suchém a chladném místě. Nenechávejte ji na lavici nebo na kamnech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče a masážní pomůcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Zelená |
| Druh: | Masážní metlička |
| Funkce: | Na masáž |
| Hloubka obalu: | 5 cm |
| Materiál: | Eukalyptus |
| Rozdělení kartáčů do sauny: | Metličky do sauny |
| Šířka obalu: | 25 cm |
| Šířka produktu: | 250 mm |
| Typ: | Na tělo |
| Účel: | Masážní pomůcka |
| Váha včetně obalu: | 0,2kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 50 cm |
| Výška produktu: | 500 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.