Metla do sauny, sušená lípa
Kód: AD12657Detailní popis produktu
Pobyt v sauně Vám zaručeně zpříjemní lipová metlička do sauny. Při jejím správném používání se Vám lépe prokrví pokožka, a proto je součástí typických saunových rituálů. Lipové listí krásně provoní celou saunu a zároveň odstraňuje bolest hlavy, čistí pleť a podporuje hojení ran. Je vhodná při chorobách močového měchýře. Lipová metlička se používá s různou intenzitou. Od lechtání pokožky až po silnější šlehání. Tím se léčí tělo i duše. Při šlehání je dobré si metličku několikrát namočit a vodu z metličky můžete použít jako lektvar na vlasy nebo do koupele.
Návod k použití: Odstraňte obal z metličky, ale ponechte větvičky v síťce. Ponořte metličku na 20-25 min. do vlažné vody. Opatrně odstraňte síťku a nechte větvičky ještě 5–10 minut v teplé, nikoliv horké vodě. Pokud jsou větvičky velmi suché, můžete je ponechat namočené déle, protože šlehání suchou metličkou může být nepříjemné, a dokonce i bolestivé. Metličku začněte používat až budete mít pokožku dokonale prohřátou. Po koupeli metličku lehce osušte a pověste na suchém a chladném místě. Nenechávejte ji na lavici nebo na kamnech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče a masážní pomůcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Barva: | Zelená |
| Druh: | Masážní metlička |
| Funkce: | Na masáž |
| Hloubka obalu: | 5 cm |
| Materiál: | Lípa |
| Rozdělení kartáčů do sauny: | Metličky do sauny |
| Šířka obalu: | 25 cm |
| Šířka produktu: | 250 mm |
| Typ: | Na tělo |
| Účel: | Masážní pomůcka |
| Váha včetně obalu: | 0,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 50 cm |
| Výška produktu: | 500 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.