Metla do sauny, bambus
Kód: AD4909Detailní popis produktu
Metlička dokonale prokrví vaše tělo. Jemně šlehejte nohy, záda či pažní svaly, a to při saunování nebo po lázni. Vhodná je také jako masážní prostředek pro maséry. Běžně se používá pro saunové ceremoniály a je vynikajícím nástrojem k masážím. Výhodou je také, že je připravena ihned k použití, nemusí se připravovat v horké lázni a vydrží mnohem déle než klasické listnaté metličky.
Bambus je souhrnný název pro množství rodů trav z čeledi lipnicoovitých vyznačujících se dřevnatými stébly. Jsou vesměs řazeny do podčeledi bambusové (Bambusoideae). Největší druhy dorůstají do výšky až přes 40 metrů. Použití bambusu je poměrně široké, například jako stavební a konstrukční materiál, jako surovina k výrobě věcí denní potřeby, bambusové výhonky jako potravina, k výrobě papíru, ale i jako na astma, křeče a horečky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče a masážní pomůcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Barva: | Žlutá |
| Druh: | Masážní metlička |
| Funkce: | Na masáž |
| Hloubka obalu: | 4 cm |
| Materiál: | Bambus |
| Rozdělení kartáčů do sauny: | Metličky do sauny |
| Šířka obalu: | 4 cm |
| Šířka produktu: | 40 mm |
| Typ: | Na tělo |
| Účel: | Masážní pomůcka |
| Váha včetně obalu: | 0,3 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 60 cm |
| Výška produktu: | 600 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.