MCLED sestava LED pásek do sauny UWW 5m + kabel + trafo + stmívání
Kód: ADML12604590S5001Detailní popis produktu
McLED sestava obsahuje bílý LED pásek v délce 5m, který je opatřen samolepící páskou 3M, UV stabilní, pro teploty max. 105C. LED napěťový zdroj pro LED pásky 60W, výkon 24V. A dále RF dálkové ovládání pro řízení jasu s přijímačem a s možností uložení aktuálního nastavení jasu.
LED pásek:
Teplota chromatičnosti: 2000 K (extra teple bílý)
Krytí: IP67
Šíře: 10mm
Napájení pásku: 24V
Úhel svítivosti: 120°
Výška/hloubka: 5 mm
Počet LED na metr: 126
Výkon na metr : 9,6w
Zdroj:
Krytí IP67, výstup 12VDC, max. 5A.
Vstup: 170-250VAC, 50-60Hz
Materiál krytu: hliník
Rozměry: 181x40x22mm, hmotnost: 316g.
Ovládání s přijímačem:
Typ příslušenství: Dálkové ovládání, řízení
Typ ovládání: Řízení jasu - DIM (single color)
Typ signálu: RF
Typ stmívání: RF
Jmenovité napětí - rozsah [V]: Baterie - 4,5V
Rozměry přijímače [mm]: 145x46,5x16
Hmotnost [kg]: 0,07
Délka [mm]: 145
Šířka [mm]: 46,5
Výška [mm]: 16
Stupeň krytí (IP): IP20
Vhodný pro venkovní použití: ne
Kryt, pouzdro: Plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Hloubka obalu: | 26 cm |
| LED - Barevná teplota světla: | Teplá bílá |
| LED - Další vlastnosti: | Dálkové ovládání |
| LED - Další vlastnosti 2: | Samolepící |
| LED - Další vlastnosti 3: | Stmívatelnost |
| LED - Délka: | 5 m |
| LED - Napájení: | Do sítě |
| LED - Příkon: | 60 W |
| LED - Světelný tok: | 800 lm/m |
| LED - Typ světla: | LED pásek |
| Šířka obalu: | 27 cm |
| Šířka produktu: | 270 mm |
| Váha včetně obalu: | 0,5 kg |
| Výška obalu: | 8 cm |
| Výška produktu: | 80 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.