Masážní válečky s rukojetí do sauny
Kód: AD337433Detailní popis produktu
Masážní válečky slouží k dobrému prokrvení všech částí těla.
Relaxační masáž stimuluje krevní oběh svalů a aktivuje regeneraci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče a masážní pomůcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Barva: | Světlá |
| Funkce: | Na masáž |
| Hloubka obalu: | 5 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Šířka obalu: | 25 cm |
| Šířka produktu: | 80 mm |
| Typ: | Na tělo |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 10 cm |
| Výška produktu: | 150 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.