Masážní rukavice do sauny, sisal s úpletem
Kód: AD11257Detailní popis produktu
Masážní rukavice z jemného sisalového vlákna si zachovává svou strukturu, která se nemění ani působením tepla a vody. Lehkým krouživým pohybem docílíme dokonalého promasírování a prokrvení pokožky.
Sisal je textilní vlákno, které se získává z listů agáve sisalové (Agave sisalana). Rostlině se daří jen v tropickém a subtropickém pásmu. Sisal se také například používá k výrobě kvalitních terčů na šipky a využívá se též při výrobě luxusních dámských klobouků a čelenek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče a masážní pomůcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Barva: | Slonová kost |
| Druh: | Masážní rukavice |
| Funkce: | Na masáž |
| Hloubka obalu: | 2 cm |
| Materiál: | Sisal |
| Rozdělení kartáčů do sauny: | Sisal |
| Šířka obalu: | 16 cm |
| Šířka produktu: | 160 mm |
| Typ: | Na tělo |
| Účel: | Masážní pomůcka |
| Váha včetně obalu: | 0,1kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 24 cm |
| Výška produktu: | 240 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.