Masážní rukavice do sauny, sisal s patentem
Kód: ADRS141Detailní popis produktu
Masážní rukavice do sauny ze sisalu s praktickým patentem je ideální pomůckou pro péči o pokožku během saunování i domácího wellness.
Je vyrobena z jemného sisalového vlákna, které si zachovává svou strukturu i při působení vysoké teploty a vlhkosti. Lehkým krouživým pohybem dochází k dokonalému promasírování a prokrvení pokožky, přičemž se jemně odstraní odumřelé buňky a podpoří regenerace.
Sisal je přírodní textilní vlákno získávané z listů agáve sisalové (Agave sisalana), rostliny pěstované v tropickém a subtropickém pásmu. Pro své pevné a trvanlivé vlastnosti se sisal využívá také při výrobě luxusních klobouků, čelenek nebo terčů na šipky.
Rukavice je vybavena praktickým zapínáním na patent, díky kterému perfektně drží na ruce a snadno se používá i ve vlhkém prostředí. Je odolná, rychleschnoucí a vhodná pro opakované použití.
Skvěle se hodí jako součást saunovacích rituálů, pro wellness procedury i běžnou péči o tělo.
[img-18370-left-cart_default]
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče a masážní pomůcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Barva: | Bílá |
| Druh: | Masážní rukavice |
| Funkce: | Na masáž |
| Hloubka obalu: | 3 cm |
| Materiál: | Sisal |
| Rozdělení kartáčů do sauny: | Sisal |
| Šířka obalu: | 15 cm |
| Šířka produktu: | 150 mm |
| Typ: | Na tělo |
| Účel: | Masážní pomůcka |
| Váha včetně obalu: | 0,05kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 24 cm |
| Výška produktu: | 240 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.