Masážní kartáček s pemzou do sauny
Kód: AD337440Detailní popis produktu
Masážní kartáč je kombinovaný s štětinami a s přírodní pemzou s rukojetí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče a masážní pomůcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Barva: | Světlá |
| Hloubka obalu: | 5 cm |
| Materiál: | Dřevo, přírodní štětiny |
| Rozdělení kartáčů do sauny: | Kartáče |
| Šířka obalu: | 5 cm |
| Šířka produktu: | 40 mm |
| Váha včetně obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 18 cm |
| Výška produktu: | 180 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.