Masážní kartáč s dlouhou rukojetí do sauny
Kód: AD337441Detailní popis produktu
Masážní kartáč je vyroben ze světlého dřeva s dlouhou rukojetí a jemnými štětinami.
Masážní kartáče navozují nejen fyzickou, ale také psychickou pohodu během každodenní tělové péče. Kartáč je vyroben pro péči o vlasy i tělo jak doma, tak v lázních a saunách. Tyto masážní a relaxační pomůcky stimulují obnovu buněk, podporují prokrvení pokožky, kterou zároveň čistí. 100% přírodní produkt. Díky dlouhé rukojeti je vhodný k mytí zadních partií těla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče a masážní pomůcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Barva: | Světlá |
| Druh: | Kartáče |
| Funkce: | Na masáž |
| Hloubka obalu: | 4 cm |
| Materiál: | Dřevo, přírodní štětiny |
| Rozdělení kartáčů do sauny: | Kartáče |
| Šířka obalu: | 10 cm |
| Šířka produktu: | 60 mm |
| Typ: | Na tělo |
| Účel: | Masážní pomůcka |
| Váha včetně obalu: | 0,3 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 40 cm |
| Výška produktu: | 380 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.