Luxusní víko k modřínové kádi o délce 130cm
Kód: AD123307Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochlazovací kádě |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Dub |
| Šířka produktu: | 800 mm |
| Účel: | Ochranná pomůcka |
| Váha včetně obalu: | 20 kg |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška produktu: | 100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.