Luxusní ochlazovací káď modřín délka 130cm
Kód: AD12306Detailní popis produktu
Luxusní ochlazovací káď z modřínového dřeva pro 1 osobu s dřevěným sedátkem (slouží také jako nástupní a výstupní schod) včetně nerezového držáku.
Dřevěná káď na vodu jediné tohoto druhu na trhu je vyrobena z kvalitního modřínového dřeva ze zimní těžby, dva roky přírodně vysušené a dosušené na 10 % vlhkosti. Naše kádě jsou lepené, vevnitř přírodně vypálené stáhnuty obručemi ze žárové zinku. Výroba v prvotřídní kvalitě v ČR! Při správném používání (návod ke stažení) Vám naše káď vydrží desítky let!
Vypálení slouží jako impregnace dřeva proti vlhkosti a tím pádem prodlužuje životnost výrobku oproti konkurenci. Kádě jsou dohladka vybroušené a podle velikosti jsou na kádích žárově zinkované a ručně zanýtované obruče. Káď je na podstavci, aby se zespod kádě netvořily plísně a hniloby. V kádích nesmí zamrznout voda, proto na zimu káď doporučujeme opatřit víkem a skutečně pohlídat aby voda v kádi nezamrzla!
Rozměry: výška 100cm, délka 130cm, šířka 78 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochlazovací kádě |
|---|---|
| Hmotnost: | 85 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Funkce: | Na mytí |
| Materiál: | Dub |
| Šířka produktu: | 780 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 100 kg |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška produktu: | 1000 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.