Konstrukční hranol (5ks/bal) pro sauny 40x60x2000mm
Kód: ADX22450Detailní popis produktu
Smrkový konstrukční hranol do sauny o délce 2000mm 40x60mm. Podmínky dodací: prodej zboží po balících 5 ks/balení.
Cena je za 5 ks v balení, nelze rozdělit. Přidáním do košíku si tak objednáváte počet balení po 5 kusech !!!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Palubky do sauny – dřevo, obklady, lavice a profily |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Balení: | balení ks |
| Dřevo do sauny: | Konstrukční hranoly |
| Hloubka obalu: | 40mm |
| Šířka obalu: | 2100mm |
| Váha včetně obalu: | 0,4 kg |
| Výška obalu: | 60mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.