Konstrukční hranol (5ks/bal) pro sauny 40x40x2000mm
Kód: AD9663Detailní popis produktu
Konstrukční hranol čtyřstranně hoblovaný s ostrou hranou délka 2000x40x40 mm. Podmínky dodací: prodej zboží po balících 5 ks/balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Palubky do sauny – dřevo, obklady, lavice a profily |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| Balení: | balení ks |
| Dřevo do sauny: | Konstrukční hranoly |
| Hloubka obalu: | 40mm |
| Šířka obalu: | 2100mm |
| Váha včetně obalu: | 0,4kg |
| Výška obalu: | 40mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.