HUUM STEEL Mini saunová kamna elektrická 3,5 kW
Kód: AD4744103010233Detailní popis produktu
Elektrická saunová kamna STEEL Mini je štíhlejší nástěnná verze oceňovaného topidla STEEL. Tato kamna, jsou inspirována severními pobřežními útesy, upoutá pozornost svým designem se zdůrazněním zaoblených kamenů HUUM. Navzdory svému štíhlému tvaru pojme STEEL Mini spoustu topných kamenů (60 kg), které poskytují jemnou a dlouhotrvající páru. Vestavěný vzduchový tunel zajišťuje rychlé zahřátí.
S bezpečnostní vzdáleností pouhých 5 cm od stěn je STEEL Mini snadno umístitelný i do menších domácích saun.
Bezpečnostní vzdálenosti znázorněné na obrázku:
- A-50 mm
- B-420 mm
- C-310 mm
- D-160 mm
- H-975 mm
Vhodnou regulaci naleznete v záložce PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 kg |
| Hloubka obalu: | 200mm |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Objem sauny: | 3-6m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 350mm |
| Šířka produktu: | 310 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Typ topidla: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 16,0 kg |
| Výkon: | 3,5kW |
| Výška obalu: | 1000mm |
| Výška produktu: | 975 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.