HUUM saunová kamna na dřevo HIVE Wood 17kW LS
Kód: AD4744103015276Detailní popis produktu
Kamna na dřevo do sauny HUUM Hive Wood LS, nerez a litina, výkon 17 kW.
Přívod vzduchu je regulovatelný přes popelník, který je vyroben z 5 mm silné oceli a je tak mimořádně odolný.
Obsah koše pojme až 130 kg saunových kamenů, teplo a pára vám tak vydrží déle.
Výkon 17 kW vyhřeje místnost o obsahu 8 – 16 m³.
Parametry:
- Jmenovitý výkon (kW) 17
- Kapacita saunových kamenů (kg) 130
- Hmotnost (kg) 77
- Výška (mm) 750
- Šířka (mm) 555
- Hloubka (mm) 740
- Délka palivového dřeva (mm) 400
- Průměr kouřovodu (mm) 115
Bezpečnostní vzdálenosti uvedené na obrázku:
- A 500 mm
- B 500 mm
- C 1000 mm
- D 460 mm
- E 185 mm
- F 740 mm
- G 300 mm
- Ó 555 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 77 kg |
| Hloubka obalu: | 74cm |
| Objem sauny: | 8-16m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 750x555x740mm |
| Šířka obalu: | 55,5cm |
| Váha včetně obalu: | 77kg |
| Výška obalu: | 75cm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.