HUUM saunová kamna na dřevo HIVE Flow Mini LS 8,5 kW
Kód: AD4744103015313Detailní popis produktu
Kamna na dřevo HIVE Flow Mini LS vynikají jako jedny z nejúčinnějších a ekologicky nejudržitelnějších saunových kamen na trhu. Jeho inovativní design zajišťuje, že 75 % tepla z palivového dřeva ohřívá vaši saunu přímo, místo aby unikalo komínem. Velké množství kamenů udržuje teplo a poskytuje páru po dobu více než 30 minut po uhašení.
HIVE Flow Mini LS je ideální volbou pro ty, kteří oceňují ekologické povědomí a chtějí zažít nezapomenutelný zážitek ze saunování. Emise CO v kamnech jsou pouhých 346 mg/m³ ve srovnání s více než 1000 mg/m³ u podobných kamen a výstup pevných částic je pouze 25 mg/m³, což je nejnižší hodnota ve své kategorii.
Díky svému jedinečnému designu mají kamna HIVE Flow Mini LS snížené riziko požáru, což umožňuje pohodlnou instalaci ve srovnání s tradičními topidly. Kamna mají robustní konstrukci s horní částí o tloušťce 5 mm a bočnicemi o tloušťce 3 mm, což zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. HIVE Flow Mini LS váží 59 kg a pojme až 105 kg kamenů.
Velká dvířka skleněné pece umocňují útulnou atmosféru vaší sauny a umožňují vám vychutnat si fascinující plameny. HIVE Flow Mini LS splňuje přísné ekologické normy a překonává všechny známé metriky účinnosti a ochrany životního prostředí pro kamna na dřevo, což zajišťuje vysoce kvalitní a udržitelnou volbu pro vaši saunu.
Parametry:
- Velikost sauny 6-14 m3
- Kapacita kamene 105 kg
- Velikost V × Š × H (mm) 884 × 450 × 630
- Hmotnost 59 kg
- Palivové dřevo max. 300 mm
- Ø kouřovodu (mm) 114 mm

Bezpečnostní vzdálenosti:
- A 150 mm
- B 500 mm
- C 750 mm

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 70 kg |
| Hloubka obalu: | 680mm |
| Objem sauny: | 6-14m3 |
| Šířka obalu: | 500mm |
| Váha včetně obalu: | 65kg |
| Výkon: | 8,5kW |
| Výška obalu: | 1000mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.