HUUM saunová kamna elektrická CORE Black
Kód: AD4744103010479Detailní popis produktu
CORE jsou výkonná kamna. A co víc, kamna CORE jsou malá, takže se perfektně hodí do bytových saun. Kamna CORE rychle vyhřejí vaši parní lázeň a zároveň poskytnou příjemný zážitek ze saunování. Velmi krátké bezpečnostní vzdálenosti (4 cm od vnějšku kamen). Rychlá doba ohřevu.
VLASTNOSTI:
- Výkon 9 kW pro saunu 9-15 m³
- Výkon 10,5 kW pro saunu 10-18 m³
- Objem kamene 30 kg (5-10 cm)
- Hmotnost 19 kg
- Výška 830 mm
- Šířka 400 mm
- Hloubka 400 mm
NAPÁJENÍ:
- Pojistka 16 A napájecí napětí 3-fázový 400 V 3NC kabel 5 x 2,5 (N x mm²)
BEZPEČNOSTNÍ VZDÁLENOST:
- A 40 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Materiál: | Kov |
| Objem sauny: | 9-15m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka produktu: | 40 cm |
| Topný výkon Huum: | 9kW |
| Váha včetně obalu: | 20,0 kg |
| Výška produktu: | 83 cm |
Youtube video
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.