HUUM CLIFF saunová kamna elektrická
Kód: AD4744103010394-1 AD4744103010394-2 AD4744103010394-3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Elektrická saunová kamna CLIFF je štíhlá verze saunového topidla pro umístění na podlahu. Tato kamna, jsou inspirována severními pobřežními útesy, upoutá pozornost svým designem se zdůrazněním zaoblených kamenů HUUM. Navzdory svému štíhlému tvaru pojme CLIFF spoustu topných kamenů (75 kg), které poskytují jemnou a dlouhotrvající páru. Vestavěný vzduchový tunel zajišťuje rychlé zahřátí.
S malou bezpečnostní vzdáleností od stěn je CLIFF snadno umístitelný i do menších domácích saun.
Bezpečnostní vzdálenosti a rozměry kamen znázorněné na obrázku:
- A-240 mm
- B-750 mm
- C-270 mm
- H-975 mm
Vhodnou regulaci naleznete v záložce PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Barva: | Stříbrná metalická |
| Hloubka obalu: | 30 cm |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 30 cm |
| Šířka produktu: | 270 mm |
| Typ montáže: | Volně |
| Typ topidla: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 17 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výkon: | 6,0kW, 9,0kW |
| Výška obalu: | 100 cm |
| Výška produktu: | 975 mm |
Youtube video
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.