HUUM CLIFF Mini saunová kamna elektrická 3,5 kW
Kód: AD4744103010332Detailní popis produktu
Elektrická saunová kamna CLIFF Mini je štíhlejší nástěnná verze oceňovaného topidla CLIFF. Tato kamna, jsou inspirována severními pobřežními útesy, upoutá pozornost svým designem se zdůrazněním zaoblených kamenů HUUM. Navzdory svému štíhlému tvaru pojme CLIFF Mini spoustu topných kamenů (60 kg), které poskytují jemnou a dlouhotrvající páru. Vestavěný vzduchový tunel zajišťuje rychlé zahřátí.
S bezpečnostní vzdáleností pouhých 6 cm od stěn je CLIFF Mini snadno umístitelný i do menších domácích saun.
Bezpečnostní vzdálenosti znázorněné na obrázku:
- A-60 mm
- B-390 mm
- C-270 mm
- D-160 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Hloubka obalu: | 18 cm |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Objem sauny: | 3-6m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 29 cm |
| Šířka produktu: | 270 mm |
| Topný výkon Huum: | 3,5kW |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Typ topidla: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Umístění: | Na zeď |
| Váha včetně obalu: | 15 kg |
| Výkon: | 3,5kW |
| Výška obalu: | 100 cm |
| Výška produktu: | 975 mm |
Youtube video
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.