Hukka parní kámen neopracovaný na esence do sauny
Kód: AD11053Detailní popis produktu
Neopracovaný parní kámen Hukka na esence mezi kameny. Rozměry: 80 x 80 x 60 mm objem: 4 x 0,2 dl.
Odpařovače vody pro saunové esence musí být použity na saunová kamna mezi lávové kameny, abychom mohli přidávat saunové esence. Saunové esence nádherně provoní Vaši saunu a přidaná voda v nich zvlhčí vzduch v sauně. Otvory odpařovačů finského původu, umožňují nalít vodu spolu s esencemi.
Ujistěte se, že se parní kameny nedotýkají topné spirály!
Kámen Hukka je čistě přírodní produkt bez přidaných chemických látek.
Vytvořil: Hukka Design - originál z Finska
Otvory odpařovačů finského původu umožňují nalít vodu spolu s esencemi. Saunové kameny rozpálí kalíšek na esence, z kterého se po chvíli začne pomalu odpařovat esence, která provoní saunu a přidaná voda saunový vzduch zvlhčí.
Mastek vzniká nejčastěji v okolí hydrotermálních alterovaných ultrabazik, které jsou zastoupeny v serpentinitech, mastkových břidlicích, či v souvislosti s karbonátovými horninami, kde vzniká z olivínu, enstatitu a jiných minerálů bohatých na hořčík působením roztoků bohatých na CO2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpařovače a kalíšky na esence |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Barva: | Šedá |
| Hloubka obalu: | 9 cm |
| Materiál: | Mastek |
| Použití: | Zvlhčovače |
| Povrch: | Kámen |
| Šířka obalu: | 18 cm |
| Šířka produktu: | 160 mm |
| Typ: | Dekorace |
| Typ montáže: | Volně |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 1 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 6,5 cm |
| Výška produktu: | 60 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.