Hukka odpařovač do sauny fontána malá mastek
Kód: AD2844Detailní popis produktu
Fontánou vzniká vlhkost vzduchu a účinně vytváří jedinečnou atmosféru. Stačí umístit fontánku mezi kameny a naplnit ji vodou. Pokud chcete, můžete přidat pár kapek esence. Fontána se vyrábí ve Finsku. Rozměr: ø 55 x 79 mm Kapacita: 0,4 dl Hmotnost: 0,5 kg.
Otvory odpařovačů finského původu, umožňují nalít vodu spolu s esencemi. Saunové kameny rozpálí kalíšek na esence, z kterého se po chvíli začne pomalu odpařovat esence, která provoní saunu a přidaná voda saunový vzduch zvlhčí.
Fontánka na esence:
Pokud vaše fontánka tryská příliš, umístěte ji dále od topných spirál nebo kouřovodu.
Nejprve fontánku a okolní kameny ochlaďte vodou (politím pomocí naběračky na kamna) tím dojde ke zpomalení startu.
Zpočátku fontánku umístěte k zadní straně topidla a podle zkušeností přibližujte ke středu. Každé topidlo je jiné a je nutné najít optimální teploty.
Ujistěte se, že se fontánka nedotýká topné spirály!
Mastek vzniká nejčastěji v okolí hydrotermálních alterovaných ultrabazik, které jsou zastoupeny v serpentinitech, mastkových břidlicích, či v souvislosti s karbonátovými horninami, kde vzniká z olivínu, enstatitu a jiných minerálů bohatých na hořčík působením roztoků bohatých na CO2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpařovače a kalíšky na esence |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| Barva: | Šedá |
| Hloubka obalu: | 5,5 cm |
| Materiál: | Mastek |
| Použití: | Zvlhčovače |
| Povrch: | Kámen |
| Šířka obalu: | 5,5 cm |
| Šířka produktu: | 55 mm |
| Typ: | Dekorace |
| Typ montáže: | Volně |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 8,5 cm |
| Výška produktu: | 79 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.