Hukka kalíšek na esence Duch sauny mastek
Kód: AD02840Detailní popis produktu
Kalíšek Hukka ve tvaru mystické sochy Duch sauny na esence mezi kameny. Rozměry: ø 84 x 110 mm objem: 0,2 dl.
Odpařovače vody pro saunové esence musí být použity na saunová kamna mezi lávové kameny, abychom mohli přidávat saunové esence. Saunové esence nádherně provoní Vaši saunu a přidaná voda v nich zvlhčí vzduch v sauně. Otvory odpařovačů finského původu, umožňují nalít vodu spolu s esencemi.
Ujistěte se, že se kalíšek nedotýká topné spirály!
Otvory odpařovačů finského původu umožňují nalít vodu spolu s esencemi. Saunové kameny rozpálí kalíšek na esence, z kterého se po chvíli začne pomalu odpařovat esence, která provoní saunu a přidaná voda saunový vzduch zvlhčí.
Mastek vzniká nejčastěji v okolí hydrotermálních alterovaných ultrabazik, které jsou zastoupeny v serpentinitech, mastkových břidlicích, či v souvislosti s karbonátovými horninami, kde vzniká z olivínu, enstatitu a jiných minerálů bohatých na hořčík působením roztoků bohatých na CO2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpařovače a kalíšky na esence |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| Barva: | Šedá |
| Hloubka obalu: | 9 cm |
| Materiál: | Mastek |
| Použití: | Zvlhčovače |
| Povrch: | Kámen |
| Šířka obalu: | 9 cm |
| Šířka produktu: | 84 mm |
| Typ: | Dekorace |
| Typ montáže: | Volně |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,96kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 12 cm |
| Výška produktu: | 110 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.