Höyry Löyly odpařovač do sauny, černý
Kód: AD12430Detailní popis produktu
Duch lenošení vede vodu až pod lávové kameny, čímž začíná odpařování vody odspodu kamenů a saunování se tak stává příjemnějším díky měkké a bohaté páře. Je vhodný jak pro elektrická kamna tak pro kamna na dřevo. Jeho použití je jednoduché.
Instalace:
Výrobek nelze použít pro elektrická kamna.
Kamna na dřevo - vyjměte kameny z horní části topidla, aby na dně zbyla vrstva kamenů a umístěte výrobek doprostřed. Zbylé kameny umístěte kolem tak, aby nálevka zůstala viditelná.
Pokyny pro použití:
Nalijte trochu vody do nálevky tak, aby byl tlak páry vyrovnaný. Poté nalévejte vodu do nálevky podle vašich potřeb. Optimální teplota Vaší sauny je 60-80 ° C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpařovače a kalíšky na esence |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Barva: | Černá |
| Hloubka obalu: | 10 cm |
| Materiál: | Hliník |
| Použití: | Zvlhčovače |
| Šířka obalu: | 26 cm |
| Šířka produktu: | 170 mm |
| Typ: | Dekorace |
| Typ montáže: | Volně |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 1,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 37 cm |
| Výška produktu: | 185 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.