Helo saunová kamna elektrická Vienna 60
Kód: AD07716Detailní popis produktu
Kamna Helo Vienna 60 za skvělou cenu s vysokou kvalitou provedení topidla i spirál za bezkonkurenční cenu. Kamna se instalují na stěnu, proto zabírají minimální prostor. Topidla můžete vybírat z několika barev tak, aby odpovídaly designu a atmosféře vaší sauny. Kamna je možná polévat vodou. Vyrobeno ve Finsku.>
- Barva topidla:modrá
- Výkon: 6 kW
- Zabudovaný termostat a časovač. Předehřev 9 hodin, provoz až 3 hodiny.
- Saunové kameny (20 kg) nejsou součástí ceny kamen. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu.
- Doporučená velikost sauny: 5 - 10 m3.
- Rozměry topidla: šířka 410 x výška 615 x hloubka 280 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | blue |
| Hloubka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 615mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.