Helo saunová kamna elektrická Ring Wall 80STJ
Kód: AD7750Detailní popis produktu
Saunová kamna Helo Ring Wall 80STJ jsou designovým a prostorově úsporným řešením pro moderní domácí sauny. Díky instalaci do stěny zabírají minimum místa – méně než 0,5 m² podlahové plochy včetně bezpečnostních odstupů.
Topidlo kombinuje elegantní vzhled s příjemným, měkkým teplem, které vzniká díky vyšší kapacitě saunových kamenů. Otevřená konstrukce umožňuje rovnoměrné sálání tepla a zároveň intenzivní polévání kamenů vodou (löyly) pro bohatou páru.
Model je vhodný pro sauny o objemu 8–13 m³ (celkově doporučeno 4–13 m³ dle instalace) a minimální výškou 190 cm. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci designu, praktičnosti a kvalitního saunování.
Technické parametry:
- Výkon: 8 kW
- Doporučený objem sauny: 8–13 m³
- Rozměry (Š × V × H): 445 × 525 × 335 mm
- Kapacita kamenů: cca 37 kg (kameny nejsou součástí balení)
- Instalace: nástěnná / částečně zapuštěná do stěny
Při nákupu topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Nejste si jistí výběrem? Podívejte se na naši poradnu nebo si projděte nabídku saunových kamen.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 335mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 445mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 525mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.