Helo saunová kamna elektrická Cup 80D graphite
Kód: AD12549Detailní popis produktu
Pěkný design Helo cup 80D graphite. Nejkvalitnější závěsné topidlo bez regulace na plášti na našem e-shopu. Velice zdařilý typ. Topidlo lze polévat vodou. Náš e-shop doporučuje. Saunová kamna bez regulace, vyrobené ve Finsku. Helo cup 80 - Graphite. Výkon 8kW do sauny o objemu 7-12m3. Vynikající kvalita za bezkonkurenční cenu. Rozměry: šířka 41cm x hloubka 28 cm(včetně držáku) výška topidla: 60cm včetně odrazového plechu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | graphite |
| Hloubka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 7,0 kg |
| Výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 600mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.