Helo saunová kamna elektrická Cup 80
Kód: AD4422-1 AD4422-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Vynikající kvalita za bezkonkurenční cenu.
Saunová kamna s regulací na plášti topidla, vyrobené skutečně ve Finsku. Topidlo do sauny lze polévat vodou. Tento typ saunových kamen vyžaduje třífázový přívod.
Rozměry: šířka 41 cm x hloubka 28 cm (včetně držáku) výška topidla: 60 cm včetně odrazového plechu.
Ovladač pro saunová kamna lze při montáži měnit na levou, pravou nebo přední stranu :-)
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen. Při pořízení topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Barva: | Steel |
| Hloubka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 600mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.