Helo saunová kamna elektrická Cup 45
Kód: AD4419Detailní popis produktu
Doporučujeme! Kvalitní závěsné saunové kamna Helo Cup 45 s regulací přímo na plášti představují spolehlivý výkon a výborný poměr ceny a kvality. Kamna jsou vhodná pro klasické finské saunování s možností polévání kamenů vodou. Vyrobeno ve Finsku.
- Výkon: 4,5 kW
- Doporučený objem sauny: 8–12 m³
- Rozměry (Š × V × H): 410 × 600 × 280 mm (včetně odrazového plechu)
- Ovladač lze umístit na levou, pravou nebo přední stranu
- Saunové kameny nejsou součástí balení
Při nákupu topidla v našem e-shopu nabízíme saunové kameny za zvýhodněnou cenu. Saunové kameny se vám automaticky přidají do nákupního košíku.
Nejste si jistí výběrem saunových kamen? Podívejte se na naši poradnu a vyberte vhodné saunové kameny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | graphite |
| Hloubka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 3-6m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 410mm |
| Váha včetně obalu: | 7kg |
| Výkon: | 4,5kW |
| Výška obalu: | 620mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.