Hawaj solární sprcha 38L černo-stříbrná s teploměrem
Kód: AD70548006Detailní popis produktu
Jednoduchý, elegantní a hawajsky promyšlený design slouží zároveň jako zásobník vody i solární kolektor. Teplou vodu máte k dispozici rychle, ekologicky a bez zbytečně vynakládaných peněz na její ohřev. Teplotu vody si snadno regulujete pákovým kohoutkem. Slunce Vám vodu spolehlivě ohřeje od dubna do září a při příznivém počasí samozřejmě i déle. Stačí sprchu umístit tam, kam sluneční paprsky dosáhnou nejdelší část dne a současně je chráněná před větrem. Ideálně třeba u živého či zděného plotu nebo domovní zdi. Výrazně tak snížíte dobu k ohřevu vody. Solární sprcha Hawaj Fantasy Rain 35L je zařízení, které Vám ohřívá vodu v zásobníku výhradně za využití solárního kolektoru, a proto Vám ohřev již nepřináší žádné finanční náklady. Samonosná konstrukce sprchy slouží zároveň jako sběrný zásobník vody a solární kolektor.
Pokud se nechcete vzdát po koupání v bazénu teplé sprchy, pak je Hawaj pro Vás to pravé.
Technické parametry:
- nádrž na 38L vody
- výška sprchy cca 217cm
- rozměr konstrukce sprchy (půdorys) 20x12cm
- průměr sprchové hlavice 15cm
- rozměr základny 22x22cm
- materiál UV odolný plast
- velikost balení 230x24x26cm
Další vlastnosti:
- teploměr
- relaxační sprchová hlavice
- separátní kohoutek na umývání nohou
- možnost pevné montáže
- jednoduché napojení na zahradní hadici
- barva černo-stříbrná
Součástí dodávky je:
- návod pro montáž
- izolační páska
- 4 úchyty (4 otvory + 4 šrouby) do pevného podkladu (beton atd.)
- napojení na hadici
Jedná se o rozměrově prostorné zboží, které je přepravováno pouze kurýrní službou.
V záložce příslušenství naleznete doplnění kompletní nabídky našich solárních sprch.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solární sprchy |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Barva: | Černo-stříbrná |
| Funkce: | Na mytí |
| Hloubka obalu: | 26 cm |
| Materiál: | Plast |
| Šířka obalu: | 24 cm |
| Šířka produktu: | 220 mm |
| Typ montáže: | Vrtání |
| Váha včetně obalu: | 15 kg |
| Výška obalu: | 230 cm |
| Výška produktu: | 2170 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.