Harvia Steel sada příslušenství do sauny
Kód: AD12654Detailní popis produktu
Sada obsahuje vědro, naběračku a snadno čitelný teploměr s vlhkoměrem. Vše nerezovém provedení doplněným tepelně upraveným dřevem. Nerezová ocel snadno odolává změnám vlhkosti a teploty, což z ní činí materiál s dlouhou životností pro náročné použití. Dřevěné rukojeti jsou chladné a bezpečné na dotek. Saunová souprava Harvia Steel je vysoce kvalitním dárkem.
Objem vědra a naběračky je 4L a 0,2L. Výška vědra i naběračky je 38cm. Teploměr s vlhkoměrem je o rozměrech 27x21cm.
V zájmu ochrany dřevěných částí vědro ani naběračku nenechávejte sušit v horké a vlhké sauně. Po saunování vodu z vědra i naběračky vylejte, otřete je vlhkým hadříkem a nechte vyschnout při pokojové teplotě.
Teploměr s vlhkoměrem má ze zadní strany drážky pro kalibraci, vezměte si jiný přesný přístroj a nastavte aktuální hodnoty na teploměru do sauny. V sauně se přístroj musí umístit na jinou stěnu než jsou zavěšena saunová kamna.
Tuto luxusní sadu nabízíme také v černém provedení. Podrobnosti najdete v záložce "Mohlo by vás také zajímat" .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| Hloubka obalu: | 38 cm |
| Materiál: | Nerez, lakované dřevo |
| Rozdělení do skupin: | Vědra do sauny |
| Šířka obalu: | 29 cm |
| Šířka produktu: | 290 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 2,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 32 cm |
| Výška produktu: | 380 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.