Harvia Spirit SP90XW 9,0 kW WiFi černá
Kód: ADHSP904MXWDetailní popis produktu
Design saunových kamen zvýrazňuje kulaté kameny a vytváří moderní a elegantní atmosféru. Ohřívače Spirit jsou díky svým možnostem ovládání vhodné pro různé potřeby použití. Topidla jsou kompatibilní s WiFi, což vám umožňuje ovládat různé funkce vaší sauny prostřednictvím mobilní aplikace MyHarvia.
Saunové topidlo představuje bezpečnost a výkon. Nově navržený vzduchový ventilační kanál uvnitř topidla rovnoměrně rozvádí teplo po sauně a chrání jednotlivé komponenty v sauně před přehřátím.
Ocelový koš saunových kamen Harvia Spirit je ručně a precizně vyroben tak, aby vyhřál kameny na maximum a přitom sám sálal minimum tepla. Obsahem koše předčí většinu kamen na dřevo – pojme až 60 kg saunových kamenů, teplo a pára vám tak vydrží déle.
Rozměry topidla výška: 687 mm x šířka 385mm x hloubka 334 mm
Doporučený objem sauny 8 m³ - 14 m³
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna elektrická |
|---|---|
| Hmotnost: | 14 kg |
| Barva: | Černá |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| S regulátorem ano/ne: | ANO |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Váha včetně obalu: | 16,0 kg |
| Výkon: | 9,0kW |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.