Harvia set vědro 4L s naběračkou 42 cm, matný nerez a dřevo
Kód: ADSAC10111Detailní popis produktu
Moderní vědro s naběračkou je vyrobeno z nerezové oceli. Vědro a naběračka jsou doplněny dřevěným prvkem z bambusu. Povrchová úprava je černý mat.
Rychle rostoucí a přirozeně obnovitelný přírodní bambus představuje ekologickou alternativu k tvrdému dřevu. Při správném zacházení vydrží bambusový saunové nádobí krásné po dlouhou dobu.
Bambus je souhrnný název pro množství rodů tráv z čeledi lipnicoovitých vyznačujících se dřevnatými stébly. Jsou vesměs řazeny do podčeledí bambusové (Bambusoideae). Největší druhy dorůstají výšky až přes 40 metrů. Použití bambusu je poměrně široké, například jako stavební a konstrukční materiál, jako surovina k výrobě věcí denní potřeby, bambusové výhonky jako potravina, k výrobě papíru, ale i jako na astma, křeče a horečky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vědra naběračky a podhlavníky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| Barva: | Černá |
| Druh: | Vědro a naběračka |
| Funkce: | Na polévání vodou |
| Hloubka obalu: | 27 cm |
| Materiál: | Dřevo, kov |
| Povrch: | Černá matná. |
| Rozdělení do skupin: | Vědra do sauny |
| Šířka obalu: | 27 cm |
| Šířka produktu: | 245 mm |
| Typ: | Dekorace |
| Účel: | Klasický |
| Váha včetně obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Přírodní |
| Výška obalu: | 21 cm |
| Výška produktu: | 195 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.