Harvia saunová pec elektrická Club K13,5G
Kód: AD769Detailní popis produktu
Harvia Club K13,5G saunová pec bez regulátora. Odporúčaná externá jednotka: CG170 (nie je súčasťou ceny pece). Výkon vykurovacieho telesa: 13,5 kW. Istenie: 3x20, kábel 5 x 2,5mm2. Napájacie napätie: 400V 3N. Vnútorný objem sauny: 11 až 20m3. Šírka x Hĺbka x Výška (mm): 430x505x700. Hmotnosť pece bez kameňov: 25kg. Max. objem saunových kameňov: 60kg.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu. Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 430mm |
| Objem sauny: | 11-20m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 505mm |
| Váha vrátane obalu: | 15kg |
| Vykurovací výkon: | 13,5kW |
| Výška obalu: | 700mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.