Harvia saunová pec elektrická Club K11G
Kód: AD767Detailní popis produktu
Saunové kachle Harvia Club K11G bez regulátora pre sauny s vnútorným objemom 9 - 16 m3. Kachle ideálne prepájajú nároky kachlí určených pre veľké sauny, ktoré musia poskytovať teplo pre veľký počet návštevníkov po dlhú dobu, a dostatočnú funkčnosť a jednoduchosť. Kachle sú ideálne pre wellness centrá, hotely, kúpele alebo veľké rodinné sauny.
Odporúčaná externá jednotka: Harvia CX170 alebo Harvia CX170 WiFi. (nie je súčasťou ceny kachlí).
- Výkon ohrievača: 11 kW.
- Istenie: 3 x 16 A, kábel 5 x 2,5 mm2.
- Napájacie napätie: 400 V 3 N.
- Rozmery: 430 x 505 x 700 (š x h x v).
- Hmotnosť kachlí bez kameňov: 25kg.
- Max. objem saunových kameňov: 60kg.
Pri obstaraní ohrievača v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu. Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 28 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 430mm |
| Objem sauny: | 9-16m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 505mm |
| Váha vrátane obalu: | 15kg |
| Vykurovací výkon: | 11,0kW |
| Výška obalu: | 700mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.