Harvia saunová pec elektrická Alfa
Kód: AD9870Detailní popis produktu
Elektrická saunová pec Harvia Alfa s výkonom 3kW, ktorá je určená do malej sauny. Malé rozmery saunového ohrievače sú prednosťou Alfa pre všetkých, ktorí v saune potrebujú ušetriť priestor. Pec je určená pre malé rodinné sauny. Ovládanie pece je pohodlné a jednoduché. Kvalitné spracovanie z nerezovej ocele poteší i vzhľadom. Hmotnosť saunové pece bez kameňov: 7 kg. Výkon: 2,9 kW. Napájacie napätie: 400V 2N. Istenie: 2x10 Prierez kábla: 4x1,5mm2. Rozmery (ŠxHxV): 360x190x460 mm Ovládacia jednotka: integrovaná na plášti ohrievača. Objem sauny: 2 - 4 m3. Max. kapacita kameňov: 6 kg.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 3 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 190mm |
| Objem sauny: | 2-4,5m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 360mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Výška obalu: | 460mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.