Harvia saunová kamna na dřevo M3 SL
Kód: AD2235Detailní popis produktu
Velmi kvalitní saunová kamna Harvia M3 SL pro sauny o vnitřním objemu 6 - 13 m3. Skleněná dvířka dodávají saunování jiný rozměr a skvělý pocit. Výhodou těchto kvalitních kamen je přikládání mimo saunový prostor. Palivo: dřevo, přikládací tubus: 220 mm, sílá pláště ohniště: 3 mm, síla pláště ohniště v horní části: 3 mm.
Díky nastavitelným nohám usadíte kamna i na nerovném povrchu.
Maximální výkon: 16,5 kW.
Max. objem saunových kamenů: 30 kg.
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| Hloubka obalu: | 430mm |
| Objem sauny: | 6-13m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 390mm |
| Váha včetně obalu: | 50kg |
| Výkon: | 16,5kW |
| Výška obalu: | 710mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.