Harvia saunová kamna na dřevo M2
Kód: AD12691Detailní popis produktu
Kamna do sauny na dřevo saunová kamna Harvia M2 zajišťují rovnoměrné teplo a efektivní cirkulaci vzduchu a tím proměňují saunování v příjemný zážitek. Saunová kamna na dřevo dodávají nádech tradiční atmosféry finské sauny. Barva kamen na dřevo je elegantní černý grafit. Doporučená velikost sauny je 6-13 m3. Množství kamenů max.30kg. Saunové kameny nejsou v ceně kamen. Průměr připojovacího otvoru na komín 115mm. Komín lze připojit z vrchu nebo ze zadní části saunového topidla a zadní část otvoru je umístěna 560mm od podlahy. (do středu otvoru)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 45 kg |
| Hloubka obalu: | 430mm |
| Objem sauny: | 6-13m3 |
| Šířka obalu: | 390mm |
| Váha včetně obalu: | 45kg |
| Výkon: | 16,5kW |
| Výška obalu: | 715mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.