Harvia saunová kamna na dřevo Legend 240
Kód: AD5731Detailní popis produktu
Saunová kamna Harvia Green Flame 240 jsou novinkou mezi kamny na dřevo a umožňují efektivnější hoření, tím šetří životní prostředí a snižuje oxid uhelnatý až o 70%, úsporu paliva o 25% a delší dobu hoření až o 100%.
Robustní kamna o výkonu až 21 kW a jsou určená pro středně velké sauny o objemu 10 - 24 m3. Černý ocelový koš pro 200 kg lávových kamenů zajistí po dostatečné rozehřátí teplo, i když oheň vyhasne.
Kamna nevyžadují takovou bezpečnou vzdálenost hořlavých materiálů jako jiná kamna. Lavičky proto můžete v sauně umístit volněji.
Bezpečnostní vzdálenosti:
- Zadní - 25 cm
- Boční - 20 cm
- Čelní - 63 cm
- Strop - 100 cm
Kamna můžete doplnit o komínový ohřívač vody.
Díky nastavitelným nohám můžete kamna umístit na jakýkoli povrch.
Kameny nejsou v ceně topidla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 79 kg |
| Barva: | Černá |
| Hloubka obalu: | 62 cm |
| Materiál: | Kov |
| Objem sauny: | 9-24m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 62 cm |
| Šířka produktu: | 600 mm |
| Typ topidla: | Na dřevo |
| Váha včetně obalu: | 79 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výkon: | 21kW |
| Výška obalu: | 87 cm |
| Výška produktu: | 830 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.