Harvia saunová kamna na dřevo Legend 240 Duo
Kód: AD4746Detailní popis produktu
Kamna Legend vám poskytnou nečekaný zážitek ze saunování. Černý ocelový rám pojme spoustu kamenů, které vám při zahřátí vytvoří mocnou saunu, dokonce i při nízkých teplotách. Velké množství kamenů zaručuje dobrou teplotu, i když už kamna vyhasínají. Kamna Legend mají moderní konstrukci roštu, která umožňuje efektivnější a čistější spalování dřeva. Menší bezpečnostní vzdálenosti, než je obvyklé, vám umožní svobodněji zvolit umístění lavic. Kamna Legend 240 mohou poskytnout velmi intenzivní saunování ve středně velkých a velkých saunách. Kamna jsou vybavena velkými stylovými prosklenými dvířkami s ocelovým rámem. Prostorné ohniště pojme i velké špalky dřeva, až do 47 cm. Polohovatelné nožičky usnadňují vhodné umístění kamen v sauně. Doporučená velikost sauny je 10–24 m3 a maximální množství kamenů 200 kg.
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen.
PARAMETRY:
- Hmotnost 82 kg
- Šířka v cm 60
- Hloubka v cm 78
- Výška v cm 83
- Minimální velikost sauny 10 m³
- Maximální velikost sauny 24 m³
- Bezpečnostní vzdálenost dopředu (mm) 630
- Bezpečná vzdálenost zadní strana (mm) 250
- Ochranná vzdálenost ke stropu (mm) 1000
- Výkon v 18 kW
- Množství kamenů max./kg 200
- Průměr komínu 115 mm
- Šířka otvoru ve stěně 405 mm
- Výška otvoru ve stěně 485 mm
- Tloušťka otvoru ve stěně max. 120 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 95 kg |
| Objem sauny: | 10-24m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 600mm |
| Váha včetně obalu: | 95kg |
| Výkon: | 18kW |
| Výška obalu: | 830mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.