Harvia saunová kamna na dřevo Legend 150SL
Kód: AD2782Detailní popis produktu
Robustní saunová kamna Legend 150 SL moderní konstrukce jsou určena pro sauny o objemu 5 - 15 m3 a jsou pro vás tou pravou volbou, pokud chcete saunu vyhřát z pohodlí jiné místnosti. Kamna mají uvnitř černého celového rámu prostor na na 120 kg lávových kamenů. Velký počet kamenů zajistí teplo i po vyhasnutí ohně. Pro snadnější obsluhu můžete změnit směr otevírání dvířek.
Výkon: 13 kW.
Saunové kameny nejsou součástí ceny kamen.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová kamna na dřevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 62 kg |
| Objem sauny: | 5-15m3 |
| S regulátorem ano/ne: | NE |
| S vyvíječem ano/ne: | NE |
| Šířka obalu: | 530mm |
| Váha včetně obalu: | 62kg |
| Výkon: | 13,0kW |
| Výška obalu: | 740mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.